Atasayar Teknoloji
Atasayar Teknoloji
Haberler & Duyurular

Haberler & Duyurular

ATASAYAR TEKNOLOJİ gerçekleştirdiği çok sayıda proje referansları ile sektörün en önemli firmaları arasında yer alıyor. Güncel teknolojiyi en iyi şekilde sunan ürünler ve kusursuz teknik destek ile farklılaşıyor.
Atasayar Teknoloji LOGO İş Ortağı
22.11.2016 Atasayar Teknoloji LOGO İş Ortağı Kullanmakta olduğunuz LOGO ürünlerinin 2016-2017 devir işlemleri için Atasayar Teknoloji'den randevu almayı unutmayınız !
Atasayar Teknoloji
04.04.2016 Atasayar Teknoloji Atasayar Teknoloji yenilenen kurumsal kimliği ve nitelikli proje referansları ile büyüyor!
Atasayar Teknoloji Brandium Ofisi
04.04.2016 Atasayar Teknoloji Brandium Ofisi Atasayar Teknolojinin İstanbul ofisi için tercihi Anadolu yakasının yeni cazibe merkezlerinden biri olan Brandium oldu!Burhaniye Mah. Atatürk Bulvarı No:78/A Düzce
444 8 412


Atasayar Bilişim ve Güvenlik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

Müşterilerimize teknolojik çözümler sunumuyla 2001 yılında başlayan hizmetlerimiz sürekli kendini  yenileyen yapımızla artarak devam etmektedir. Teknolojinin gelişim ve yenilenmesine paralel olarak biz de müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha yenilikçi, daha uygun, daha kolay kullanılabilir ve daha erişilebilir  çözümler sunuyoruz.

İSTANBUL
Brandium Residence R4 Blok No: 325 Ataşehir / İstanbul
 
İZMİT / KOCAELİ
Kozluk Mah.Sait Faik Sok. No:44/2 İzmit / Kocaeli